NASZ ZESPÓŁ – GOLDENVET


LEK. WET.
AGNIESZKA RUDNICKA

SPECJALISTA CHORÓB
PSÓW  I KOTÓW


Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2012 roku.

Podczas studiów swoją wiedzę praktyczną zdobywała w Przychodni Weterynaryjnej KANZAWA oraz na licznych praktykach na ambulatorium klinik Chorób wewnętrznych, Rozrodu i Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Swoją wiedzę zbierała w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu Chorób psów i kotów na UP we Wrocławiu oraz ciągle pogłębia na licznych konferencjach i warsztatach.

Główne zainteresowania Pani Agnieszki to dermatologia oraz endokrynologia. Jej celem jest leczyć skutecznie, z pełnym zaangażowaniem. Nigdy się nie poddaje i walczy do końca o zdrowie i życie swoich pacjentów.

Prywatnie jest właścicielką dwóch golden retrieverów – Nelly i Ramzesa przygarniętego z Fundacji Warta Goldena.


LEK.WET.
MAŁGORZATA GRUSZKA

Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2012 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam we Wrocławiu, między innymi w Gabinecie dr Jonkisza.

Na co dzień pragnę nieść pomoc naszym czworonożnym pupilom, dlatego zajmuję się profilaktyką oraz leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów. Podczas jednego z licznych stażów moje zainteresowanie wzbudziła stomatologia małych zwierząt oraz behawioryzm i szkolenie psów.

Od 2016 roku szkolę się w zakresie profesjonalnej stomatologii, aby coraz lepiej diagnozować i leczyć schorzenia jamy ustnej Państwa pupili. Uczestniczyłam w kursach i warsztatach organizowanych między innymi przez Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ). W 2018 roku ukończyłam europejski kurs European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) w zakresie stomatologii weterynaryjnej I stopnia, który odbywał się we Włoszech. W tym roku biorę udział w kursie II stopnia, aby móc jeszcze lepiej zajmować się pacjentami z problemami jamy ustnej.

Wolny czas spędzam z mężem oraz dwoma synkami a także trenując agility i frisbee z moją suczką aussie Kiwi. Prywatnie moimi pasjami są książki i żeglowanie. Przyjaciele twierdzą, że jestem mistrzynią pieczenia serników.