Konsultacje

Gabinet weterynaryjny Goldenvet prowadzi współpracę z zakresu neurologii, okulistyki i kardiologii z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie.

Jeśli chcesz skontrolować stan zdrowia swojego zwierzaka umów się na konsultacje specjalistyczną.

 

 

Konsultacje kardiologiczne
Twój pupil ostatnio szybciej się męczy?Jest mniej aktywny?Dużo leży i śpi? Kaszle? To często pierwsze z symptomów chorób serca.

W naszym gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji kardiologicznej przez specjalistów z tej dziedziny. W ramach konsultacji wykonywane jest badanie kardiologiczne oraz echo serca.

Konsultacje kardiologiczne przeprowadza lek.wet. Michał Kośmieja -specjalista kardiolog – absolwent wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Kardiologią interesował się już w czasach studiów i wiele czasu wolnego spędzał w pracowni kardiologii gdzie miał okazję przez kilka lat obserwować i pomagać przy pracy takich specjalistów jak Prof. dr hab. Urszula Pasławska czy też dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak. Cały czas kształci się na konferencjach kardiologicznych zarówno w kraju jak i zagranicą.

 

 

Konsultacje neurologiczne

Dr n. wet. Elżbieta Giza po ukończeniu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2011 roku, przez pięć lat była związana z macierzystą uczelnią odbywając studia doktoranckie i pracując w gabinecie neurologicznym przy Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów pod okiem dr n. wet. Marcina Wrzoska, DECVN. W tym okresie odbywała również liczne staże zagraniczne, zarówno w prywatnych klinikach o profilu neurologiczno-fizjoterapeutycznym, a także w ośrodkach naukowych. W 2016 roku obroniła pracę doktorską dotyczącą badań elektrodiagnostycznych w przebiegu chorób obwodowego układu nerwowego, w tym polineuropatii związanej z niedoczynnością tarczycy u psów. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu jako adiunkt, a także kontynuuje pracę kliniczną z pacjentami neurologicznymi w gabinecie Golden Vet we Wrocławiu.

 

 

 

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!