Brit Veterinary Diet Gastrointestinal dla psów

Brit Veterinary Diet Gastrointestinal dla psów

20,91  brutto

Kategoria: sklep

Specjalistyczna mokra karma dla psów z problemami żołądkowo-jelitowymi

Karma dla psa Brit Veterinary Diet Gastrointestinal

Karma Brit to nie tylko wsparcie dla zdrowia Twojego psa, ale również odpowiedź na Twoje potrzeby jako troskliwego właściciela. Niestrawność, wzdęcia czy biegunka u Twojego psa może być stresująca, nie tylko dla niego, ale także dla Ciebie. Specjalna formuła karmy przede wszystkim łagodzi objawy przewlekłych problemów trawiennych. Dostarcza też niezbędnych składników dla zdrowia i komfortu układu trawiennego Twojego zwierzaka.

Składniki odżywcze w tej karmie zostały starannie dobrane, aby nie tylko wspierać zdrowie jelit, ale też dostarczać odpowiednią dawkę energii. Dzięki temu masz pewność, że Twój pies nie tylko poczuje ulgę w objawach, ale również będzie miał siłę na aktywność i zabawę.

Chcemy, aby Twój pies był zdrowy i szczęśliwy, ale także abyś Ty mógł być spokojny. Mokra karma dla psa Brit Veterinary Diet Gastrointestinal to inwestycja w wysoką jakość życia Twojego psa.

WSKAZANIA:

  • Ostre stany zapalne żołądka i jelit (biegunka, wymioty)
  • Przewlekłe zapalenie żołądka i jelit
  • Problemy z luźnym stolcem i wzdęciami

STOSOWANIE:

Przed rozpoczęciem kuracji zaleca się skonsultowanie się z lekarzem weterynarii.

  • OSTRE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWO-JELITOWE:
    W przypadku ostrego stanu zapalnego żołądka i jelit zalecane jest podawanie karmy Brit Gastrointestinal przez okres nie krótszy niż 1 do 3 tygodni. Trzytygodniowy okres stosowania umożliwia pełną regenerację i przywrócenie prawidłowej funkcji kosmkom jelitowym. W tym czasie nie należy podawać psu żadnego innego pokarmu, zarówno w postaci karmy, jak i przekąsek.
  • PRZEWLEKŁE PROBLEMY ŻOŁĄDKOWO-JELITOWE:
    Zalecamy podawanie karmy Brit Gastrointestinal w przypadku przewlekłego zapalenia żołądka i jelit. Kuracja powinna trwać od 3 do 12 tygodni. Nie ma przeciwwskazań co do długotrwałego stosowania tego pokarmu.

Skład: łosoś (83 %), woda (6 %), groszek zielony (4 %), drożdże browarniane (3 %), olej z łososia (2 %), minerały, montmorylonit 0,5%, algi suszone (0,5 %, Ascophyllum nodosum), mannanooligosachary (0,012 %), beta-glukany (0,012 %), fruktooligosacharydy (0,008 %), jukka Mojave ( 0,008 %), rokitnik zwyczajny (0,006 %).