Kariera

Napisz do nas – czekamy na Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu GoldenVet

Siłą naszego gabinetu są ludzie – pasjonaci, którzy dbają o zdrowie i dobro zwierząt. Każdego dnia staramy się zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę weterynaryjną, dlatego też kładziemy nacisk na budowanie zgranego zespołu, który wspólnie będzie dążył do osiągnięcia tego celu. Oprócz miłości do zwierząt łączy nas pozytywne nastawienie, poczucie humoru i chęć rozwoju. Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i dołączyć do naszej dynamicznej społeczności?  Podziel się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy
📨 praca@goldenvet.pl

Dlaczego warto aplikować?

Doskonała atmosfera

U nas poczujesz się jak w domu. Stworzyliśmy wspaniały zespół o wspólnym nazwisku jakim jest GoldenVet. Tutaj nikt nie ocenia, atmosfera oparta jest na szacunku i profesjonalizmie. Zawsze doceniamy zaangażowanie i pomysły pracowników.

Rozwój

 

Wciąż się rozwijamy, dzielimy się pomysłami, wyjeżdżamy na szkolenia. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki temu wciąż doskonalimy nasze usługi.

Wszechstronny zespół

Do naszego gabinetu weterynaryjnego dołączają ludzie o wszechstronnych umiejętnościach i zainteresowaniach. Jeśli czujesz się w jakiejś dziedzinie lepiej niż w innej – super! To na Ciebie czekamy! Wzniesiemy Twoje kompetencje na jeszcze wyższy poziom.