Najlepsze opinie o GoldenVet

Zobacz co sądzą o nas inni klienci

Media o nas

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie właścicieli zwierząt, zostały stworzone liczne artykuły oraz listy rankingowe bazujące na wiarygodnych recenzjach i ocenach z portalu Znany lekarz czy opinii Google. W każdym z nich zostaliśmy uznani za jednego z czołowych specjalistów w naszej branży. Jesteśmy dumni, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości opieki nad zwierzętami zostało dostrzeżone i docenione. Dla nas takie wyróżnienie to nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim potwierdzenie, że nasza codzienna praca przynosi realne korzyści dla zdrowia i samopoczucia Twojego pupila. Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy tu dla Was, by dalej świadczyć najlepsze usługi weterynaryjne w regionie.

Zobaczcie rankingi i przekonajcie się sami!

Portal „Znany Lekarz” przedstawił nas w swoim zestawieniu najbardziej rekomendowanych weterynarzy we Wrocławiu na 1 miejscu. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym rankingu. Dzięki temu mogą Państwo na własne oczy przekonać się o tym co myślą i mówią o nas inni. Jesteśmy też wdzięczni za każdą pozytywna opinię, to motywuje nas do dalszego działania i rozwoju.

znany-lekarz-weterynarz
Gazeta Wrocławska Goldenvet

„Gazeta Wrocławska” uwzględniła nas w zestawieniu 20 najchętniej polecanych weterynarzy we Wrocławiu na podstawie opinii wystawionych w portalu Znany lekarz Znalezienie się w rankingu jest dla nas dowodem, że to co robimy jest doceniane, a właściciele, jak i pupile są zadowoleni z naszych usług! Warto zaznaczyć, że ranking był prowadzony, gdy posiadaliśmy jeden gabinet w starej lokalizacji na ul. Rękodzielniczej.

„Wrocław Nasze Miasto” umieściło nas w rankingu TOP 12 polecanych weterynarzy we Wrocławiu. Ranking stworzony został na podstawie opinii internautów na Google. Znalezienie się w tym zestawieniu świadczy o tym, że właściciele są pewni, co do jakości naszych usług, do tego stopnia, że są skłonni rekomendować nas innym!

Wrocław Nasze Miasto
Tu Wrocław

„Tu Wrocław” wspomniał o nas w zestawieniu gabinetów weterynaryjnych cieszących się największą ilością dobrych opinii w sieci. Wyróżniono nas spośród wielu gabinetów i klinik działających na terenie Wrocławia, co jest dla nas dużym osiągnięciem. Zdaniem portalu warto postawić na nasze usługi, kiedy potrzeba wybrać się na wizytę kontrolną lub kiedy nasz zwierzak zachoruje.

„Gazeta Wrocławska” po raz drugi zdecydowała się umieścić nas w rankingu TOP 20 weterynarzy we Wrocławiu. To już kolejne takie zestawienie oparte na podstawie opinii wystawionych przez użytkowników w Google, warto dodać, że uwzględniono miejsca, które zgromadziły ponad 100 opinii i mogą pochwalić się największą średnią ocen. Znaleźliśmy się tam, ponieważ uznano, że jesteśmy specjalistami, którym warto zaufać, którzy leczą i pomagają z pasji, a dzięki temu pupile chętnie do nas wracają.

Gazeta Wroclawska

Klienci o nas

Twoja opinia

Chętnie poznamy Twoją opinię. Zamieść ją na: