Brit Veterinary Diets Cat Gastrointestinal

Brit Veterinary Diets Cat Gastrointestinal

13,53  brutto

Kategoria: sklep

Specjalistyczna mokra karma dla kotów z problemami żołądkowo-jelitowymi

Karma dla kota Brit Cat Veterinary Diet Gastrointestinal

Specjalistyczna karma dla kotów, stworzona z myślą o wspieraniu zdrowia żołądka i jelit Twojego pupila. Jej skład został opracowany tak, aby łagodzić problemy trawienne i zapewnić odpowiednie składniki odżywcze, dla komfortowego funkcjonowania układu pokarmowego zwierzaka.

Wysokospecjalistyczna karma dla kotów borykających się z problemami żołądkowo-jelitowymi. Specjalna formuła zapewnia odpowiednie wartości odżywcze przy jednoczesnym łagodzeniu wszelkich dolegliwości trawiennych. Wszystko po to, aby wspierać zdrowie twojego kota i zadbać o zdrową florę bakteryjną jelit.

Wysokospecjalistyczna karma dla kotów, zaprojektowana z troską o Twojego pupila i z uwzględnieniem wszystkich jego potrzeb. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój kot czuł się komfortowo, szczególnie gdy ma problemy żołądkowo-jelitowe. Dlatego unikalna formuła karmy została stworzona nie tylko w celu łagodzenia wszelkich dolegliwości trawiennych, ale także z myślą o dostarczeniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Karma Brit Vet zawiera składniki starannie dobrane, aby wspierać zdrową florę bakteryjną jelit i poprawić komfort trawienny Twojego kota. Aby każdy posiłek był dla niego nie tylko smaczny, ale i przede wszystkim zdrowy. Dzięki temu możesz być pewien, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zadbać o jego zdrowie jego jelit.

Zainwestuj w zdrowie i komfort Twojego pupila, wybierając wysokospecjalistyczną karmę Brit Cat Veterinary Diet Gastrointensal.

 

Wskazania do stosowania karmy to:

  • Ostry niezyt żołądka i jelit (biegunka, wymioty)
  • Przewlekły nieżyt żołądkai jelit
  • Nieswoiste zapalenie jelit (IBD)
  • Luźny stolec lub zatwardzenie

Zalecenia od producenta :

OSTRE DOLEGLIWOŚCI ŻOŁĄDKOWO-JELITOWE: Przy ostrym nieżycie żołądka i jelit zaleca się podawanie karmy Brit Gastrointestinal przez okres minimum od 1 do 3 tygodni. Okres ok. 3 tygodni zapewnia pełną regenerację i przywrócenie funkcji kosmkom jelitowym. W tym czasie nie należy podawać kotu żadnego innego jedzenia, dotyczy to zarówno karmy, jak i przekąsek.

PRZEWLEKŁE DOLEGLIWOŚCI ŻOŁĄDKOWO-JELITOWE: W przypadku przewlekłego nieżytu żołądka i jelit zaleca się podwanie karmy Brit Gastrointestinal minimum przez okres od 3 do 12 tygodni. Nie ma przeciwwskazań w kwestii stosowania karmy długoterminowo.

Skład: łosoś 55%, zielony groszek 3%, drożdże browarniane 2%, mąka grochowa, olej z łososia 2%, lignoceluloza, montmorylonit 0,5%, algi suszone 0,5%, mannanoligosacharydy 0,012%, beta-glukany 0,01%, fruktooligosacharydy 0,008%, jukka Mojave 0,008%, rokitnik zwyczajny 0,006%.