Suplement probiotyczny Fortiflora dla psów

Suplement probiotyczny Fortiflora dla psów

194,99  brutto

Kategoria: sklep

Probiotyk Foltiflora wspierający florę jelitową psów

Żaden właściciel nie lubi widzieć jak jego pies cierpi, szczególnie gdy boryka się on z problemami trawiennymi lub ma trudności przez okresy zmiany diety, czy jest po antybiotykoterapii. Suplement probiotyczny Foltiflora zaprojektowany został specjalnie z myślą o potrzebach zwierzaków w takich przypadkach. Probiotyk skutecznie wspiera zdrową florę jelitową, pomagając w przywróceniu równowagi bakteryjnej, co jest kluczowe dla ogólnego dobrostanu zwierzęcia.

Suplement nie odpowiada tylko na problem zaburzeń trawiennych, ale również dostarcza wsparcie w kluczowych momentach, takich jak zmiana diety czy okres rekonwalescencji po antybiotykoterapii. Dzięki temu możesz być pewny, że Twojemu psu będzie łatwiej wrócić do pełni zdrowia, a Ty zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, aby mu w tym pomóc.

Zainwestuj w suplement probiotyczny, który zaspokoi potrzeby Twojego psa i przywróci mu pełne zdrowie mikroflory jelitowej.

 

Wskazania: Zapalenie żołądka i jelit oraz biegunka związane z zaburzeniem równowagi mikroflory jelitowej. Biegunka związana ze stresem, antybiotykoterapią lub zmianą żywienia. Ostre zapalenie jelit, czy nieprawidłowa konsystencja kału.

Przeciwwskazania: Zwierzęta z rozpoznaną alergią pokarmową.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, składniki mineralne. Analiza: Białko 54%; Oleje i tłuszcze surowe 19%; Popiół surowy 10%, Włókno surowe 1%.

Zalecane dawkowanie: Rozsypać jedną saszetkę dziennie na jedzenie przyjmowane przez zwierzę.