Kardiolog

kardiolog dla zwierząt Kosmieja

Lek. wet. Michał Kośmieja

Konsultacje kardiologiczne przeprowadza lek. wet. Michał Kośmieja – specjalista kardiolog – absolwent wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Kardiologią interesował się już w czasach studiów i wiele czasu wolnego spędzał w pracowni kardiologii gdzie miał okazję przez kilka lat obserwować i pomagać przy pracy takich specjalistów jak Prof. dr hab. Urszula Pasławska czy też dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak. Cały czas kształci się na konferencjach kardiologicznych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Zauważyłeś, że Twojemu pupilowi coś dolega? Nie ignoruj sygnałów.

Jeżeli Twój pupil ostatnio jest mniej aktywny, szybciej się męczy, dużo leży i śpi, a może nawet kaszle, to mogą to być pierwsze symptomy chorób serca. Zdrowie Twojego zwierzaka jest dla nas priorytetem, dlatego w gabinecie GoldenVet oferujemy specjalistyczne konsultacje kardiologiczne.

Co obejmuje konsultacja kardiologiczna u weterynarza?

W ramach wizyty kardiologicznej wykonujemy kompleksowe badanie kardiologiczne i echokardiografię (echo serca). Badania te pozwalają na dokładną diagnostykę i są kluczowe dla dalszego leczenia. Konsultacje obejmują również szczegółowy wywiad z właścicielem, który jest niezwykle cenny dla pełnej diagnozy.

Dlaczego warto wybrać się do lek. wet. Kośmiei?

Konsultacja kardiologiczna u weterynarza jest kluczowym elementem zarządzania zdrowiem serca Twojego zwierzaka i może przynieść wiele korzyści:

 • Wczesna diagnostyka
  Im wcześniej zostaną wykryte potencjalne problemy sercowe, tym szybciej można rozpocząć skuteczne leczenie. Wczesna interwencja często jest decydująca dla długoterminowego zdrowia i jakości życia zwierzaka.
 • Indywidualne podejście
  Weterynarz Michał Kośmieja podczas konsultacji kardiologicznej indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Kardiolog dokładnie ocenia stan zdrowia i historię medyczną zwierzaka, co pozwala na dostosowanie leczenia do jego unikalnych potrzeb.
 • Kompleksowa ocena
  Specjalista wykonuje szereg badań diagnostycznych, takich jak badanie kardiologiczne, echokardiografia czy EKG, dzięki czemu możliwa jest kompleksowa ocena stanu serca.
 • Plan leczenia
  Po diagnozie, weterynarz przedstawia zrozumiały i spersonalizowany plan leczenia, który może zawierać zarówno opcje farmakologiczne, jak i zmiany w stylu życia zwierzaka.