Protexin Cobalaplex

Protexin Cobalaplex

135,30  brutto

Kategoria: sklep

Protexin Cobalaplex probiotyk dla psa i kota

Suplement diety, wzbogacony o witaminę B12 i inne kluczowe składniki, został stworzony z myślą o Twoim zwierzaku, który może potrzebować dodatkowego wsparcia w zakresie układu nerwowego, krwiotwórczego oraz przewodu pokarmowego. Jako troskliwy właściciel, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój pupil był nie tylko zdrowy, ale także szczęśliwy i pełen energii. Dzięki Protexin Cobalaplex, możesz być pewien, że oferujesz mu kompleksową opiekę, jakiej potrzebuje.

Starannie opracowana formuła jest idealna dla zwierząt, które wymagają dodatkowej dawki witamin i składników odżywczych, aby czuć się lepiej. Zawarte w suplemencie składniki wspomagają zdrowie na różnych płaszczyznach: od funkcjonowania układu nerwowego, przez procesy krwiotwórcze, aż po zdrowie przewodu pokarmowego. Tak kompleksowe podejście do zdrowia Twojego pupila z pewnością przyczyni się do jego lepszego samopoczucia, wszechstronnego rozwoju i długoterminowego zachowania zdrowia.

Stosowanie:

Kapsułkę można podawać w całości lub rozkruszyć, wsypując zawartość do karmy.

Zalecana dzienna porcja:

  • Poniżej 10 kg ½ kapsułki dziennie lub 1 kapsułka co drugi dzień
  • 10-20 kg 1 kapsułka dziennie
  • 2 kapsułki dziennie powyżej 20 kg.

Zalecana dzienna ilość może zostać zmniejszona lub zwiększona, aby utrzymać prawidłowy poziom witaminy B12. Poproś swojego lekarza weterynarii o poradę, jak obliczyć odpowiednią dawkę.

Skład:

Prebiotyk Preplex® (skład fruktooligosacharydowy: id), kapsułka żelatynowa.

Dodatki:

Dodatki technologiczne: Preplex® preb, acacja jotyczna (guma arabska).

Suplement diety / kapsułka: Witamina B12 (cyjanokobalamina) 0,5 mg, kwas foliowy 0,2 mg.