👀 KONSULTACJE OKULISTYCZNE 👩⚕ już we wtorek 20 Grudnia w Przychodni Weterynaryjnej GoldenVet na ul. Drzewieckiego 36D ▶ Zapisy Trwają.
Kiedy ostatni raz wykonywaliście badanie wzroku Waszych Pupili❓
Dawno temu❓ Nigdy❓
👉 Wielu właścicieli psów i kotów ogranicza wizyty 👩⚕ u weterynarza do konsultacji tylko w ramach ustalania diety czworonoga, czy jego zaszczepienia oraz odrobaczenia.
Pamiętać jednak należy o tym, iż nasze 🦮 zwierzęta towarzyszące 🐈 mogą również cierpieć na szereg innych schorzeń.
Kochani, 😽 musicie wiedzieć, że niezależnie od wieku zwierzęcia, 🐶 jego stanu zdrowia oraz rasy, w ramach profilaktyki zdrowotnej warto weryfikować stan narządu wzroku czworonogów przynajmniej raz na 12 miesięcy.
👉 W naszych Przychodniach GoldenVet we Wrocławiu, 👩🔬 dajemy Wam taką możliwość organizując Konsultacje Okulistyczne. 👉 Najbliższe odbywać się będą już we wtorek 20 Grudnia na Drzewieckiego 36D.
Tego dnia będzie wykonane pełne 👀 BADANIE OKULISTYCZNE przez 👩⚕ Okulistyka Weterynaryjna Zuzanna Grobelak-Łyszczarek .
NA CZYM POLEGA BADANIE OKULISTYCZNE u PSA i KOTA❓
✔ Badanie polega na szczegółowym oglądaniu struktur oka 👁️ i jego okolic.
✔ W trakcie badania wykonuje się również test Schirmera (test łzowy), test fluoresceinowy – sprawdzenie drożności kanalików nosowo łzowych, oraz pomiar ciśnienia w gałce ocznej.
✔ Dodatkowo oko 👁️ bada się przy pomocy lampy szczelinowej, która pozwala na dokładne oględziny zewnętrznych struktur oka w powiększeniu.
Badanie dna oka 😻 jest możliwe po uprzednim podaniu kropli rozszerzających źrenicę.
✔ Przeprowadza się je przy pomocy oftalmoskopu pośredniego lub bezpośredniego.
Macie dodatkowe pytania❓ Chcecie zarezerwować wizytę dla 🦮 Psiaka czy 🐈 Kotka❓
Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. 📞 Dzwońcie.
✅ Drzewieckiego 36 D: Termin: WTOREK 20.12.22
📞 +48 502 234 122
e-mail: gabinet@goldenvet.pl