Kogo Brakuje ma Zdjęciu❓ Poznaliście już Zespół Golden Vet❓
👉 Część naszego zespołu pracuje w 🦮 Golden Vet na Drzewieckiego 36 D, część na Korzennej 15, a czasem się wymieniamy i jesteśmy w jednej i drugiej przychodni.
Nasz jedyny rodzynek 👨⚕ Lek. Wet. MICHAŁ FRYGA, 💚 akurat podczas otwarcia nowej lokalizacji, przyjmował pacjentów i niestety nie załapał się na fotkę 😁
A na fotografii poniżej poznajcie:
✅ od lewej, z psiakiem na rękach: 👩⚕ Lek. Wet. KINGA KUROWSKA ( ojjjj tak, nasi pacjenci są rozpieszczani i ogromną miłością, obdarzani )
✅ kto zadba najlepiej o jamę ustną i ząbki Waszych pupili?
👩⚕ Lek. Wet. Małgorzata Gruszka
✅ Golden Vet to i Golden 🦮 się musiał znaleźć. A siedzi on z 👩⚕ Lek. Wet. Agnieszką Rudnicką, właścicielką Przychodni: Specjalistką z zakresu Chorób 🐕🦺 Psów i 🐈 Kotów ( głównie Dermatologia oraz Endokrynologia )
✅ I po prawej stronie Specjalistka z zakresu Chorób 🐕🦺 Psów i Kotów: 👩⚕ Lek. Wet. Natalia Czopek, która również podbija serca 😻 Waszych Pupili.
👉 Jeśli chcecie nas pozdrowić 👋 lub napisać do każdego z osobna, 😁 to nie krępujcie i piszcie od razu coś od siebie w komentarzach. Chętnie poczytamy i zobaczymy, za co nas najbardziej lubicie.
Pozdrawiamy ❤️
Zespół Golden Vet we Wrocławiu.